wybierz zajęcia

Aktualny Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
15:30
Zdrowy kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
Gim.Korekcyjna KIDS
Filip Walasik
sala funkcjonalna
16:00
Zdrowy kręgosłup
Paulina Klimczak
sala funkcjonalna
16:30
Stretching kręgosłupa
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
Zdrowy kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
ZUMBA Kids
Adam Możdżer
sala górna
17:00
Smukła sylwetka
Jagoda Hlebowicz Kacprzak
sala górna
Stretching funkcjonalny
Paulina Klimczak
sala funkcjonalna
POWER Pilates
Magda Kowalska
sala górna
Smukła sylwetka
Karolina Wesołek
sala górna
Pilates & Stretch
Magda Kowalska
sala funkcjonalna

17:30

Zdrowy kręgosłup
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
Stretching kręgosłupa
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
Zdrowy kręgosłup
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna

18:00

Brzuch uda pośladki
Jagoda Hlebowicz Kacprzak
sala górna
Mobility automasaż
Paulia Klimczak

<divclass=”td-class”>sala funkcjonalna

Płaski Brzuch
Magda Kowalska
sala funkcjonalna

18:00

Body Step
Karolina Gogulska
sala górna
INTERWAŁ
Magda Kowalska
sala górna
Zgrabne pośladki
Karolina Wesołek
sala górna
STRONG by Zumba
Monika Sowińska Guedes
sala górna

18:30

Aktywni 55+
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
Zdrowy kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
Aktywni 55+
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna

19:00

Aero boks
Paulina Kępa
sala górna
ZUMBA
Ola Rebai
sala górna
ZUMBA Step
Monika Sowińska Guedes
sala górna

19:00

ZUMBA
Ola Rebai
sala górna
Brzuch uda pośladki
Karolina Gogulska
sala funkcjonalna
ZUMBA Gold
Krystyna Lis
sala górna

19:30

Smukłe ciało
Oliwia Zasławska
sala funkcjonalna
TBC
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna

20:00

PUMP sztangi
Paulina Kępa
sala górna
PUMP sztangi
Paulina Kępa
sala górna

20:30

EXPRESS Fit 30min
Oliwia Zasławska
sala funkcjonalna

wybierz zajęcia

Aktualny Grafik

Poniedziałek
15:30
Zdrowy kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
16:00
16:30
Stretching kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
17:00
Smukła sylwetka
Jagoda H.K
sala górna
17:30
Zdrowy kręgosłup
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
18:00
Brzuch uda pośladki
Jagoda H.K
sala górna
18:30
Aktywni 55+
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
19:00
Zumba
Ola Rebai
sala górna
19:00
19:30
20:00
Pump smukła sylwetka
Paulina Kępa
sala górna
20:30
Środa
15:30
16:00
16:30
Zdrowy kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
17:00
POWER Pilates
Magdalena Kowalska
sala górna
17:30
Stretchin kręgosłupa
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
18:00
INTERWAŁ
Magdalena Kowalska
sala górna
18:30
Zdrowy kręgosłup
Marta Stolarczyk
sala funkcjonalna
19:00
Zumba
Ola Rebai
sala górna
19:00
19:30
Smukłe ciało
Oliwia Zasławska
sala funkcjonalna
20:00
20:30
Ekspress Fit 30min.
Oliwia Zasławska
sala funkcjonalna
Czwartek
15:30
Gim. korekcyjna KIDS
Filip Walasik
sala funkcjonalna
16:00
16:30
17:00
Smukła sylwetka
Karolina Wesołek
sala górna
17:30
Zdrowy kręgosłup
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
18:00
Zgrabne pośladki
Karolina Wesołek
sala górna
18:30
Aktywni 55+
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
19:00
19:00
ZUMBA Gold
Krystyna Lis
sala górna
19:30
TBC
Magda Kittel-Malec
sala funkcjonalna
20:00
20:30
Piątek
15:30
16:00
16:30
ZUMBA Kids
Adam Możdżer
sala górna
17:00
Pilates&Stretch
Magdalena Kowalska
sala funkcjonalna
18:00
STRONG by Zumba
Monika Sowińska Guedes
sala górna
18:00
Płaski Brzuch
Magdalena Kowalska
sala funkcjonalna
19:00
ZUMBA Step
Monika Sowińska Guedes
sala górna
19:00
19:30
20:00
20:30
Wtorek
15:30
16:00
Zdrowy kręgosłup
Paulina Klimczak
sala górna
16:30
17:00
Stretching Funkcjonalny
Paulina Klimczak
sala górna
17:30
18:00
MOBILITY automasaż
Paulina Klimczak
sala górna
18:00
Body Step
Karolina Gogulska
sala górna
19:00
AERO boks
Paulina Kępa
sala górna
19:00
Brzuch uda pośladki
Karolina Gogulska
sala dolna
19:30
20:00
PUMP sztangi
Paulina Kępa
sala górna